Domy Szkieletowe

Nasza oferta » Domy Szkieletowe

Domy szkieletowe cieszą się w  coraz większą popularnością. Głównym powodem tego zainteresowanie są liczne zalety, dzięki którym stają się one realną alternatywą dla budownictwa tradycyjnego. Ich najważniejszym atutem jest wysoki komfort użytkowania związany z doskonałymi właściwościami energetycznymi oraz zdrowym mikroklimatem panującym w ich wnętrzu. Proponowana przez nas technologia jest bezpośrednio zaadoptowana z rynku szwedzkiego, gdzie jest ona bardzo popularna i wypiera w zasadzie tradycyjne budownictwo. Główny surowiec drewniany w postaci suszonych kantówek czterostronnie struganych, importujemy właśnie ze szwedzkich tartaków, które posiadają wyspecjalizowane linie proukcyjne zapewniające odpowiednią jakość produktu. Tzw. domy kanadyjskie to także idealne rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie pragną zamieszkać w swoim nowym lokum. Dzięki nowoczesnej technologii czas ich realizacji jest niezwykle krótki, a budowę można prowadzić nawet w miesiącach zimowych. Domy kanadyjskie drewniane są także bardzo łatwe w modernizacji oraz przebudowie. Również wymiana instalacji na nowszą nie stanowi żadnego problemu.

Domy szkieletowe tzw. kanadyjskie z całą pewnością zostaną docenione przez osoby poszukujące tanich, ekonomicznych rozwiązań. Wybór tej technologii pozwala na optymalizację kosztów eksploatacyjnych budynku oraz utrzymanie komfortowej temperatury zarówno latem, jak i zimą. Decydując się na budowę domu szkieletowego zyskują Państwo również większą przestrzeń użytkową we wnętrzu w porównaniu do budynków tradycyjnych. Jest to zasługą niewielkiej grubości ścian zewnętrznych, które wbrew pozorom nie odznaczają się gorszymi parametrami.

Domy szkieletowe drewniane posiadają także znakomitą ochronę cieplną. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala na utrzymanie szczelności oraz doskonałych warunków termalnych. Domy kanadyjskie z całą pewnością zostaną docenione przez Klientów poszukujących nowatorskich, ciekawych i ekonomicznych rozwiązań.